Amino 2500 / 400 tbl

Amino 2500 / 400 tbl – ATP

23,50 € 21,40 €

Amino 2500 je generáciou nových aminokyselinových doplnkov s príchuťou pomaranča, ktoré vďaka svojmu uvoľňovaniu zabezpečujú maximálnu regeneráciu svalov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Amino 2500 je generáciou nových aminokyselinových doplnkov vďaka jednej z najvyšších možných koncentrácií aminokyselín a peptidov v každej tablete. Charakteristickou črtou každej tablety je biele zafarbenie a príjemná pomarančová vôňa bez akéhokoľvek zápachu. Amino 2500 je excelentný zdroj aminokyselín a peptidov, ktorých zdrojom je enzymaticky rozštiepený srvátkový proteín. Tento proteín má najvyššiu biologickú hodnotu zo všetkých bielkovín, vrátane najlepšieho zastúpenia aminokyselín. Dostatočné množstvo aminokyselín a peptidov je nevyhnutné na udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie (viac zadržaného dusíka ako vylúčeného) a tým aj na stimuláciu proteosyntézy. Srvátkový proteín je zároveň najbohatším zdrojom antikatabolicky pôsobiacich rozvetvených aminokyselín L-izoleucínu, L-leucínu a L-valínu spolu so silne anabolickou aminokyselinou L-glutamínom. Technológia použitá pri výrobe Amino 2500 zabezpečí rovnomerné trávenie aminokyselinových tabliet. Zaistí sa tým maximálne účinné „vychytanie“ uvoľnených aminokyselín bunkami svalov z krvi.

Odporúča sa užívať nalačno a medzi jedlom s dostatočným množstvom tekutín. Pre silové športy užívajte 2-4 tablety 2-3x denne a pre vytrvalostné športy užívajte 1 tabletu 3-4x denne.

Srvátkový proteínový koncentrát, hydrolyzát hovädzieho proteínu, Sójový izolát GMO Free, Plnidlo: mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, Látka protihrudkujúca: Stearát horečnatý E470b.

Balenie

400 tbl

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.