Respirátor FFP2 -EU certifikácia- 10 kusov

8,00 €

Maximálna ochrana proti šíreniu vírusovej a bakteriálnej infekcie pre nositeľov aj ich okolie.

Skladom

MNOŽSTVO

Respirátor FFP2 EN149:2001 , respiračné rúško

5 – vrstvový respirátor – vysokokvalitný certifikovaný respirátor bez ventilu o splnení normy FFP2 EN149:2001

Bez latexu, silikónu a PVC, na gumových páskach – vyrobený technológiou ultrazvukového lepenia, bez použitia lepidla – vďaka čomu je respirátor bez zápachu. Spĺňa európsku normu FFP2, nie iba normu KN95. Inovatívna ochranná maska triedy FFP2.

FFP2 – spoľahlivá a účinná ochrana baktériami a vírusmi, prachom a parou. Účinnosť filtrácie> = 95% podľa EN149: 2001

Veľkosť je vhodná pre väčšinu profilov hlavy. Tvarovaná výstuha okolo nosa je ukrytá v konštrukcii, aby bolo nosenie ešte pohodlnejšie. Bez výdychového ventilu

Päťvrstvová maska:

​​prvá vrstva z netkanej textílie – 40 gr. Spandbond

druhá vrstva teplovzdušnej bavlny 50 gr.

tretia vrstva meltblow 25 gr.

štvrtá vrstva meltblow 25 gr.

piata vrstva netkanej textílie – 25 gr. spandbond

Aký respirátor si zvoliť pre ochranu pred baktériami a vírusmi?

Jedným z najrozšírenejších sú respirátory s označením KN95 a N95. Toto označenie certifikátu zabezpečuje podľa Národného inštitútu pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (NIOSH) ochranu nositeľa pred 95% vzdušnými časticami s priemerom 0.3 μm alebo väčšími. Podľa WHO je doporučená takáto ochrana ako minimálny štandard. Označenie FFP2 je ekvivalent ochrany N95 a FFP3 je ako najvyššia ochrana pri respirátoroch, ktoré máju až 99%-nú filtráciu častíc.

Správne nasadenie masky

Pred prvým použitím je potrebná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos aj bradu. Muži by mali byť oholení, nakoľko brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtrovala vzduch.

Respirátor, respiračné rúško (FFP2)

U TOHOTO PRODUKTU NIE JE MOŽNOSŤ VRÁTENIA Z HYGIENICKÝCH DÔVODOV.

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenia môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.