Reflex Nutrition Nexgen Pro + Digestive Enzymes 120 kapsúl

NEXGEN®PRO+DIGESTIVE ENZYMES 120 KAPS + ALBION MAGNESIUM 90 KAPS – REFLEX NUTRITION

25,00 € 23,50 €

NEXGEN®PRO+DIGESTIVE ENZYMES – multivitamín s obsahom bio-aktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, bio-aktívnych enzýmov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 38 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere.

ALBION MAGNESIUM – vysoko využiteľná Bisglycinate chelátová forma horčíka. Je považovaný za najúčinnejšiu formu horčíka, pretože má vysokú vstrebateľnosť, biologickú dostupnosť a je šetrný k žalúdku. Bisglycinát horečnatý je tak ideálnou formou pri liečbe nedostatku horčíka. Môže pomáhať ku kvalitnejšiemu spánku, optimalizáciu krvného tlaku a hladiny cukru v krvi a podporovať zdravé kosti.

 

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

NEXGEN® PRO + DIGESTIVE ENZYMES

Doplnok stravy. Prémiový all-in-one multivitamín s obsahom bio-aktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, bio-aktívnych enzýmov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 38 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodneho modelu, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nevyskytujú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrientmi, živými kultúrami, enzýnmi a ďalšími bio-aktívnymi faktormi. Maximálna využiteľnosť je garantovaná nielen kvalitou a čistotou použitých zdrojov, ale aj vďaka tzv. delenému systému dávkovania. NEXGEN® PRO + DIGESTIVE ENZYMES je kompletne vyrobený vo Veľkej Británii.

NEXGEN® PRO + DIGESTIVE ENZYMES ALL-IN-ONE

 1. Prémiový multivitamín – vyvážená kombinácia všetkých dôležitých vitamínov v bio-aktívnej forme: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, B-komplex, vitamín B12, vitamín A, vitamín E, koenzým Q10, quercetin a ďalšie vitamíny.
 2. Prémiový multiminerál – vyvážená kombinácia dôležitých minerálov v organickej/chelatovej forme: horčík, zinok, meď, chróm, mangán, selén..
 3. Bio-aktívne enzýmy – vyvážená kombinácia dôležitých enzýmov v bio-aktívnej forme: Proteáza, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza.
 4. Zmes živých kultúr – vyvážená kombinácia dôležitých probiotických kultúr (4 zdroje): Bacilus coagulans. Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus
 5. Rastlinné extrakty – optimalizovaný obsah dôležitých rastlinných extraktov (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, extrakt z koreňa Macy, extrakt zo škoricovej kôry, extrakt z čierneho korenia.

pictureprovider (18)pictureprovider (17)pictureprovider (16)pictureprovider (15)

ZAMERANIE PRODUKTU

 • REŠTART (ŠPORT, WELLNESS)
 • Zdroj dôležitých mikro-nutrientov, enzýmov a probiotických kultúr
 • Podpora trávenia, metabolizmu a optimálneho vstrebávánia živín
 • Celkový reštart pre viac energie a rýchlejšiu regeneráciu
 • Pravidelná kôra pri nadmernej fyzickej záťaži a preťaženie
 • Podpora rýchlejšej rekonvalescencie (po operácii, alebo po zranení)
 • Pred a v priebehu náročnejších periód (cestovanie, atď…)

NEXGEN® PRO + DIGESTIVE ENZYMES = 38 BIOLOGICKY AKTIVNYCH ZLOŽIEK

JEDINEČNÝ OBRANNÝ ŠTÍT – Každá dávka obsahuje obranný štít vo forme 500 % DDD (doporučená denná dávka) vitamínu D3, 300 % DDD vitamínu C, 150 % DDD zinku vo forme chelátu, 100 % DDD vitamínu A, ďalej vitamín E, komplexná zmes bio-aktívnych enzýmov, komplexná zmes živých kultúr, vrátane všetkých ďalších dôležitých kofaktorov (vitamíny, minerály a fytosteroly).

ENZÝMY A METABOLICKÝ REŠTART – Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bio-aktívnych enzýmov, vyrobených šetrnou metódou fermentácie: Proteáza, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza. Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalýzu a riadenie biochemických reakcií v procese odbúravania a štiepenia živín.

FYZICKÝ VÝKON A ENERGETICKÝ METABOLIZMUS –  V prípade, že chcete mať v tele veľa energie, je úplne potrebné aby fungovali Vaše bunečné pľúca – mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunečnej energie ATP. Preto obsahuje každá dávka optimálnu formu a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B, vrátane vitamínu B12 vo forme methylkobalamínu, ďalej koenzým Q10, inositol, organicky viazaný horčík (chelátová väzba) a ďalšie dôležité kofaktory.

REGENERÁCIA A ROVNOVÁHA – Každá dávka obsahuje 500 % DDD vitamínu D3, kompletní ZMA = 150 % DDD zinku v chelátovej väzbe, 53 % DDD horčíku v chelátové väzbe, 1429 % DDD vitamínu B6, ďalej 100 % DDD medi v chelátovej väzbe, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.

ŽIVÉ KULTÚRY A OBNOVA MIKROFLÓRY – Každá dávka obsahuje kvalitnú štvorzložkovú zmes živých kultúr zloženú z dobrých baktérií, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a predovšetkým pre tráviaci trakt: Bacilus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus.

NORMÁLNA HLADINA GLUKÓZY – Každá dávka obsahuje 250 % DDD organicky viazaný chróm (chelátová väzba), ďalej extrakt zo škorice a organicky viazaný horčík (chelátová väzba).

VNÚTORNÁ OČISTA A HOMOCYSTEIN – Homocysteín je jeden z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoká hladina homocysteínu v krvi môže viesť k závažným problémom a spomalenie regenerácie, príp. rekonvalescencii. S normálnou hladinou homocysteínu súvisí dostatočný príjem kyseliny listovej (300 % DDD v produktu), vitamínu B12 (4000 % DDD v produkte) a vitamínu B6 (1429 % DDD v produkte).

VITAMÍN K2 (MK7) A KREVNÝ OBEH – Vápnik by mal byť  uložený v kostnom tkanive, na jeho transport z krvného obehu a stien ciev má svoj významný podiel vitamín K. Každá dávka obsahuje 100 % DDD vitamínu K2-MK7. Jedná sa o biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobenú fermentačnou technológiou.

DÔLEŽITÉ MINERÁLY V ORGANICKÝCH FORMÁCH (CHELÁT, CHELÁTOVÁ VÄZBA) – Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálov na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď..). Chelát predstavuje formu minerálov, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmoch (viď. špenát, šalát atď.).

NEXGEN® PRO + ENZYMES = ŠPIČKOVÁ VYUŽITELNOSŤ

DELENÝ SYSTÉM DÁVKOVÁNIA PRE MAXIMÁLNU VYUŽITEĽNOSŤ A MINIMÁLNE STRATY – Denná dávka je na základe najnovjších vedeckých poznatkov rozdelená do štyroch priebežných dávok (1 kapsula 4 x denne, vždy s jedlom), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa = maximálna využiteľnosť + minimálne straty (naše telo nie je prispôsobené k tomu prijať plnú dávku v jednej jednorázovej tablete = straty v moči). Nexgen® PRO + ENZYME tak ponúka sofistikované riešenie „deleného“ multivitamínu vo forme kapsuly, ktoré boli zostavené pre priebežné dávkovanie v priebehu dňa. I keď je celý výrobný proces nákladnejší, v porovnaní napríklad masovú výrobu jednej tablety (najnižšie náklady) verzus delená denná dávka v štyroch kapsliach, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť, kvalita a zdravie.

FORMA KAPSÚL (tabliet) BEZ BALASTNÝCH SPOJÍV – Maximálna bio-dostupnosť produktu je garantovaná nielen špičkovou kvalitou použitých surovín, ale tiež čistotou, s minimalizovaným obsahom problematických balastných aditív a nulovým obsahom balastných spojív (lepidiel). Preto je využitá forma kapsúl (tabliet) s obsahom voľne zloženého prášku (NE lepené tablety, lisované pod vysokým tlakom, obsahujúce vysoký podiel tzv. pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70% obsahu). Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapustený v želatínovej kapsuly a naviac uložený v blistre tak aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bio-aktívnych zložiek.

 

+ DARČEK ALBION MAGNESIUM

Možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho energetického metabolizmu a stavu svalov a kostí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, pôvod a čistota použitej zložky + minimum balastných aditív. Bisglycinát horečnatý je chelátovaný a pre telo vysoko využiteľnou formou horčíka s garantovanou kvalitou laboratória Albion.

Je považovaný za najúčinnejšiu formu horčíka, pretože má vysokú vstrebateľnosť, biologickú dostupnosť a je šetrný k žalúdku. Bisglycinát horečnatý je tak ideálnou formou pri liečbe nedostatku horčíka. Môže pomáhať ku kvalitnejšiemu spánku, optimalizáciu krvného tlaku a hladiny cukru v krvi a podporovať zdravé kosti.

Jedným z hlavných prínosov tohto chelátu je jeho vysoká biologická dostupnosť. Väčšina foriem magnézia sa v tele absorbuje veľmi málo. Napríklad oxid horečnatý (patrí medzi najčastejšie formy horčíka) sa absorbuje s účinnosťou menšou ako 4%. Zvyšok horčíka telo vylúči. Aby bolo telo schopné využiť všetky benefity horčíka, musíme sa uistiť, že sa horčík skutočne vstrebáva.

Hlavné benefity produktu:

 • 125 mg horčíka na 1 kapsulu
 • Bisglycinát horečnatý = chelátovaná forma horčíka s 80% využiteľnosťou pre telo bez nežiaducich vedľajších účinkov. Produkt obsahuje aj oxid horečnatý použitý ako alkalizačné činidlo, ktoré zaisťuje ideálne pH pre najvyššiu možnú biologickú dostupnosť organického horčíka = výsledná zmes chelátu a oxidu je ideálny z hľadiska vstrebateľnosti.
 • Garancia kvality a pôvodu spoločnosti Reflex Nutrition a laboratóriá Albion
Výrobca

Reflex Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.