Karnitin 300mg 100 + 100 kaps

Karnitin 300mg 100 + 100 kaps – ATP

4.75 z 5
4 Hodnotenie

12,45 €

Karnitin 300 mg je kombináciou L- Karnitínu a vitamínu C s pozitívnymi účinkami na redukciu telesnej hmotnosti, antioxidáciu a ochranu pred ochorením.

Skladom

MNOŽSTVO

Karnitin 300mg je kombináciou L- Karnitínu a vitamínu C. Súčasné pôsobenie týchto dvoch látok má pozitívne účinky na redukciu telesnej hmotnosti, antioxidáciu a ochranu organizmu pred ochorením. Karnitín je látka, ktorá pomáha zintenzívniť premenu tukov tak, že naviazaním mastných kyselín v nich obsiahnutých na seba, uľahčí ich transport cez mitochondriálnu membránu bunky. V bunke sa z nich vytvorí energia bunkou využívaná na rôzne svoje funkcie.

Karnitín zvyšuje kvalitu výkonu svalov, udržiava správne fungovanie srdcového svalu a vytvára vhodné podmienky na spaľovanie tukov a redukciu telesnej hmotnosti. Významným faktorom na optimálny účinok karnitínu je primeraná pohybová aktivita a vhodná strava. Vitamín C je jedným z najdôležitejších antioxidantov. Je nevyhnutný pri regulácii normálneho telesného rastu a pri hojení rán. Zlepšuje odozvu organizmu na stres.

Sumár biologických vlastností a oblastí pôsobenia vitamínu C: reguluje metabolizmus aminokyselín, udržuje silu a integritu cievnej steny, najmä kapilár, pôsobí na vývoj kostí, zubov a chrupaviek. Udržuje vitalitu všetkých bunkových a tkanivových membrán, reguluje normálny telesný rast, pomáha hojeniu rán, reakcie na stres, má antioxidačné účinky. Podieľa sa na transporte elektrónov v mikrozómoch, asistuje pri vstrebávaní železa, zabraňuje vzniku karcinogénne pôsobiacich nitrosamínov z dusičnanov v strave. Imunitný systém, stimuluje tvorbu bielych krviniek, chráni organizmus pred infekciou.

Užívajte 2x denne 2 kapsule 30 minút pred tréningom alebo fyzickou záťažou. Zapite vždy dostatočným množstvom vody.

v 1  kapsuly v 1 dávke 2 kapsule
L-Karnitin tartrát300 mg600 mg

L-Karnitin Tartrát, transparentná želatínová kapsula, protihrudkujúce látky: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan horečnatý E470b.

Balenie

100 100 kaps

Výrobca

ATP

4 hodnotenie produktu

 1. (overený zákazník)

  rýchle dodanie, dobrá cena

 2. (overený zákazník)

  Super cena, stal sa mojím obľúbeným, celkovo 100% spokojnosť.

 3. (overený zákazník)

  spokojnost , dobra cena

 4. (overený zákazník)

  ATP firmu odporúčam a toto dvojbalenie je za super cenu.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.