akciovy-balicek-instant-whey-pro-4-darceky-bestbody.sk

Instant Whey Pro 2,2 kg + 4 darčeky

70,90 € 57,90 €

Akciový balíček 5 produktov za skvelú cenu iba 57,9€! Balíček obsahuje 1X Instant Whey Pro 2,2kg v dvoch príchutiach: čokoláda, vanilka, 1x Magnesium Albion, Biscolynate, 1x Vitamín C Inca, 1x Shaker Mini Color Amix, 1x vzorka 100% Protein Professional 30g Scitec Nutrition.

Instant Whey Pro 2,2 kg + 4 darčeky - cokolada Dostupnosť 1-5 dníČokoláda 70,90 € 57,90 €
Instant Whey Pro 2,2 kg + 4 darčeky - vanilka Dostupnosť 1-5 dníVanilka 70,90 € 57,90 €
Zrušiť výber

Výhodný balíček 5 produktov za cenu proteínu Instant Whey Pro 2200g od popredného výrobcu Reflex Nutrition.

Balíček obsahuje :

 • 1x Instant Whey Pro 2220g Reflex Nutrition v dvoch príchutiach: čokoláda, vanilka
 • 1x Magnesium Bisglycinate – Albion Reflex Nutrition
 • 1x Vitamín C Inca
 • 1x Shaker Mini color Amix
 • 1x vzorka Whey protein Professional 30g Scitec Nutrition

Reflex Nutrition Instant Whey Pro:

Instant Whey™ PRO je top produkt v tejto kategórií pre rok 2014. Má navýšený obsah probiotických kultúr, a to o neuveriteľných 1000 % a navýšenia obsahu enzýmov o 25 %! A to všetko vo veľmi chutných príchutiach.

Výhody

 • Neuveriteľné 2 miliardy probiotických kultúr v 100g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus)
 • Okrem toho 200 mg tráviacich enzýmov v 100g (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Laktáza, Lipáza)
 • Až 80g bielkovín v 100 g (nedenaturovaný natívny srvátkový izolát, CFM srvátkový izolát, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát
 • Obsahuje Muscle Dreve™ peptidicky viazaný glutamín, hydrolyzovaný srvátkový proteín (stupeň hydrolýzy 30%) a L-glutamín
 • Testovaný obsah bielkovín pri každej šarži produktu

Albion® Magnesium

Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho energetického metabolizmu a stavu svalov a kostí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, pôvod a čistota použitej zložky + minimum balastných aditív. Bisglycinát horečnatý je chelátovaný a pre telo vysoko využiteľnou formou horčíka s garantovanou kvalitou laboratória Albion.

Výhody

 • 125 mg horčíka na 1 kapsulu
 • Bisglycinát horečnatý = chelátovaná forma horčíka s 80% využiteľnosťou pre telo bez nežiaducich vedľajších účinkov. Produkt obsahuje aj oxid horečnatý použitý ako alkalizačné činidlo, ktoré zaisťuje ideálne pH pre najvyššiu možnú biologickú dostupnosť organického horčíka = výsledná zmes chelátu a oxidu je ideálny z hľadiska vstrebateľnosti.
 • Garancia kvality a pôvodu spoločnosti Reflex Nutrition a laboratóriá Albion

Inca Vitamín C 30 tbl.

Vitamín C je tiež známy ako kyselina askorbová a je jedným z najbezpečnejších a najefektívnejších vitamínov. Pridaný extrakt zo šípok zaisťuje postupné uvoľňovanie účinnej látky, čím sa zvyšuje využiteľnosť vitamínu. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, znižuje mieru únavy a vyčerpania a podporuje tvorbu kolagénu. Má silné antioxidačné účinky, čím prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Tento vitamín je potrebný pre udržanie zdravia a regenerácie rôznych telových tkanív, medzi ktoré patrí pokožka, kosti, zuby a chrupavky.

Výhody

 • až 500 mg vitamínu C na jednu dávku
 • obohatený o extrakt zo šípok
 • postupné uvoľňovanie
 • silné antioxidačné účinky
 • podporuje imunitný systém

Shaker Mini Color 400ml – Amix

Amix Shaker mini color je praktický shaker v mnohých farebných variáciách. Plastový šejkr na na miešanie nápojov s obsahom 400ml. Svojou praktickou veľkosťou je ideálni do malé tašky či kabelky. Je vhodný na malé proteinové kokteily alebo predtréningové “shoty”.  Shaker je vhodný aj na umývanie v umývačke riadu.

Vzorka 100% Protein Professional 30g – Scitec Nutrition

Je vysoko hodnotnou zmesou srvátkových bielkovín – srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu. Bielkoviny sú zdrojom životne dôležitých aminokyselín a dusíka, nevyhnutných pre organizmus na množenie tkanív a ich udržiavanie. 100% Whey Protein Professional napomáha zvyšovaniu svalovej hmoty, jej udržiavaniu a takisto k udržiavaniu zdravých kostí.

Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletné bielkoviny zabezpečujúce organizmu všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže sám syntetizovať a preto je nevyhnutné prijať ich stravou (esenciálne aminokyseliny – Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

Produkt „100% Whey Protein Professional” je obohatený aj o iné zložky, napr. aminokyselinový matrix zabezpečujúci ďalšie extra aminokyseliny ako L-glutamín, L-leucín a taurín Naša receptúra obsahuje naviac aj zmes tráviacich enzýmov bromelaínu a papaínu.

Príchuť

Čokoláda, Vanilka

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.