MicronTec 350g

MicronTec 350g – Scitec Nutrition

4.00 z 5
1 Hodnotenie

8,60 €

MicronTec je kreatín vyrábaný časticovou mikronizáciou, čoho výsledkom je jemnejší keratínový prášok, ktorý je potrebný pri budovaní svalovej hmoty.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

MicronTec, druh kreatínu, je vyrábaný špeciálnou technológiou – časticovou mikronizáciou. Výsledkom tejto výroby je jemnejší kreatínový prášok, ktorý má 20x väčší celkový povrch jednotlivých častí ako v pôvodných kreatínových výrobkoch.
Využiteľnosť kreatínu aj jeho celkový efekt na organizmus je závislý od efektivity a rýchlosti vstrebávania. Tá je závislá na stupni rozpustnosti kreatínového prášku. Ak porovnáme klasický kreatín monohydrát s našim MicronTec kreatínom, zistíme, že MicronTec sa rýchlejšie rozpustí a absorbuje, je účinnejší a efektívnejšie využiteľný. Je to práve vďaka jeho jemnejšej štruktúre a celkovo väčšiemu povrchu jednotlivých jemných častíc prášku. Tým, že sa lepšie rozpúšťa, uľahčuje zároveň stráviteľnosť a bráni nepríjemným pocitom v tráviacom systéme (v žalúdku). Užívaním MicronTecu možno docieliť mimoriadne rýchly rast sily, svalovej hmoty a športového výkonu.

Užite 1 dávku (5g) na každých 15 kg telesnej hmotnosti. Po 7 dňoch užívajte 1-2 dávky denne.

Jedna dávka: 5 g
Každá dávka obsahuje
Kalórie 53.9 kcal
Kreatín-monohydrát 5000 mg

Balenie

350 g

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Rozpustnosť tohto produktu je jednoznačne lepšia ako pri kreatínoch, ktoré nie sú vyrábané časticovou mikronizáciou. Čo mi mierne prekáža je podľa mňa nelogicky vyrobená odmerka, ktorú je potrebné naplniť do 2/3 (po vyznačenú rysku), keď si chceme odmerať doporučených 5g. Podľa mňa by bolo vhodnejšie a jednoduchšie k tomuto produktu dodávať odmerku, ktorá má pri svojom naplnení 5g. Inak spokojnosť a doporučujem tento produkt.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.