Micro Creatine Monohydrate 555 + 555g

Micro Creatine Monohydrate 555 + 555g – ATP

19,24 € 15,50 €

Micro Creatine Monohydrate je keratínový doplnok s obsahom Vitamínu C pre športovcov, ktorý podporuje nárast svalovej hmoty a poskytuje energiu pre výkon.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Micro Creatine Monohydrate ATP

Jedna z energeticky najvýznamnejších látok adenozíntrifosfát (ATP) sa v tele vytvára z kreatínu. ATP je hlavným zdrojom energie pre všetky bunky v organizme. Energia ATP je nevyhnutná na kontrakciu priečne pruhovaných svalov. Kreatín monohydrát je vhodný pre ľudí, ktorí sa dostali do energetickej krízy a športovcov.Kreatín je v organizme prirodzene sa tvoriaca látka. Nemá vedľajšie účinky a môže sa použiť kedykoľvek ak nastane v organizme akútny nedostatok energie alebo je potrebné podať maximálny výkon či je žiadúci nárast svalovej hmoty. Kreatín je bez obsahu kalórii a preto je novovybudovaná svalová hmota úplne bez tuku. Vitamín C dodaný do preparátu je podporou pre imunitný systém.

Každú dávku je potrebné zapiť ovocnou šťavou, alebo minerálnou vodou. Najlepšie na prázdny žalúdok. Pred výkonom je možné dávku krátkodobo zvýšiť. Nešportovec – 5 g denne, kondičný športovec – 2 x 5 g denne, vrcholový športovec – 3–4 x 5 g denne.

100% kreatín monohydrát, kyselina askorbová (vitamín C)

Balenie

555 g 555 g

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.