Creatine 500g - Aone

Creatine 500g – Aone

11,30 €

CREATINE – pri intenzívnej fyzickej činnosti sa kreatín spotrebuje pri jeho energetickej premene vo svaloch pre udržanie sily je ho preto potrebné dopĺňať.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

CREATINE – kreatín dnes patrí k najlepšie preštudovaným doplnkom výživy a ukázal sa ako efektívna substancia, odporúčaná mnohými autoritami. Je produktom metabolizmu aminokyselín. Ľudský organizmus si ho sám vytvára z arginínu a methionínu. Pri intenzívnej fyzickej činnosti sa kreatín rýchlo spotrebuje pri jeho energetickej premene vo svaloch v tzv. Krebsovom cykle, pre udržanie sily je ho preto potrebné dopĺňať. Pre športovcov je kreatín nevyhnutný pre dosiahnutie maximálnej sily a výbušnosti.
CREATINE je výrobok obsahujúci 100% čistý, HPLC testovaný kreatín monohydrát, bez prímesí iných látok. Dostatok kreatínu napomáha udržovať optimálnu koncentráciu ATP (adenozíntrifosfát – okamžite použiteľná energia pre svalovú činnosť) vo forme dostatočných zásob kreatínfosfátu. Kreatín je látka telu vlastná a netoxická. Nedá sa ňou predávkovať a nespotrebovaný kreatín sa vylúči cez ľadviny z tela von.

Jednu čajovú lyžičku (3g) užiť pred tréningom na zvýšenie energie a sily. Dávku je možné použiť aj počas ďalšieho intenzívneho cvičenia. Pre podporu rastu svalovej hmoty je treba kreatín užívať po dobu cca 30 dní v množstve 100 mg na 1 kg telesnej váhy. Po tejto dobe stačí udržiavacia dávka.

100% mikronizovaný HLC testovaný kreatín monohydrát

Balenie

500 g

Výrobca

Aone

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.