Amix Creatine Monohydrate 500g

Creatine Monohydrate 500g – Amix

4.00 z 5
2 Hodnotenie

11,16 € 8,40 €

Vysokokvalitný mikronizovaný Kreatín Monohydrát určený pre športovcov na zvýšenie energie, sily, tvorby kvalitnej svalovej hmoty a urýchlenie regenerácie.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Ultra mikronizovaný Creatine Monohydrate, určený pre aktívnych športovcov, zaručuje maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Creatine Monohydrate je jeden z najpopulárnejších výživových doplnkov, pretože podporuje doplnenie energie, ktorá je nevyhnutná pri akejkoľvek fyzickej záťaži – zvyšuje energetický potenciál športovca, jeho explozívnu silu, urýchľuje regeneráciu svalstva po fyzickom výkone a podporuje tvorbu novej svalovej hmoty pri súčasnom spaľovaní tukov, čo sú dôležité aspekty pre každého športovca. Creatine Monohydrate – z Kreatínu sa v tele tvorí jedna z energeticky najdôležitejších látok -Adenosintrifosfát (ATP), ktorý priamo tvorí zdroj energie pre akúkoľvek telesnú bunku. Je teda absolútne nevyhnutný pre kontrakciu priečne pruhovanej svaloviny, a preto sa stáva dôležitým doplnkom, ktorý je vhodný pre všetkých športovcov (kulturistov, atlétov, plavcov, atď.), ale aj pre osoby, ktoré sa ocitli v energetickej kríze. Hlavné výhody: zvyšovanie hmotnosti a zväčšovanie objemu svalovej hmoty, podporuje nárast explozívnej sily, stimuluje aktuálny výkon, podporuje zväčšenie objemu svalových buniek, zabezpečuje rýchlu regeneráciu, žiadne negatívne účinky.

Denná dávka je 5g (2čajové lyžičky) asi 30-60 minút pred fyzickou záťažou. Pri užívaní kreatín monohydrátu je vhodné konzumovať dostatočné množstvo vody pre maximalizáciu hydratácie a k zlepšeniu metabolických funkcií. Pre maximalizovanie výsledkov je dôležitý pravidelný príjem kvalitných bielkovín napr Amix ™ IsoPure ™ 100% alebo IsoPure CFM®.

kreatín monohydrát, pomocná látka: oxid kremičitý

Balenie

500 g

Výrobca

Amix

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    do buducna radsej tabletky…..

  2. (overený zákazník)

    Spokojnosť.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.