100% ULTRAPURE Creatine 500g

100% ULTRAPURE Creatine 500g – Scitec Nutrition

17,81 € 15,90 €

Kreatín slúži ako zásoba bunkovej energie pre svalové kontrakcie. Navyše kreatín má schopnosť zväčšovať objem svalových buniek a proteínovú syntézu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

100% ULTRAPURE Creatine

Kreatín monohydrát „odpálil“ revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol vytvorený ako prvý prírodný doplnok s podobným účinkom ako steroidy. Kreatínové zásoby vo svalových bunkách sú potrebné pre dodanie fosfátových skupín na regeneráciu spotrebovanej ATP. Slúža teda ako zásoby bunkovej energie pre svalové kontrakcie. Navyše kreatin zväčšuje objem svalov a proteínovú syntézu. Zväčšuje celkové kreatínové zásoby vo svaloch – ako voľný kreatín, tak aj kreatín fosfát. Jeho zvýšené množstvo účinkuje na rast svalov a silového tréningu a tiež na zlepšenie športových výkonov i celkového zdravotného stavu. Kreatín je pre život nepostrádateľná molekula, preto jeho nedostatočná hladina môže zapríčiniť vážne ochorenie.

Vydeľte svoju telesnú hmotnosť tromi. Dostanete množstvo kreatínu v g, ktoré by ste mali užívať denne v plniacej fáze (prvý týždeň užívania). Ďalšie týždne užívajte polovicu tejto dávky – udržiavacia fáza. Užívajte najlepšie po tréningu nalačno súčasne s jednoduchými sacharidmi. Na každých 5 g kreatínu pridajte 400 ml tekutiny pre dosiahnutie optimálnej koncentrácie roztoku. Počas celého obdobia užívania kreatínu dbajte na dostatočný prísun tekutín. Naraz užite maximálne 10 g kreatínu. Po 6-8 týždňoch užívania si dajte 4 týždne pauzu.

Každá dávka obsahuje:
Kreatín monohydrát (1 lyžička prášku) 5000 mg

Balenie

500 g

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.