Creatine-monohydrate-gymbeam-bestbody

100% Creatine Mohohydrate 500g – Gymbeam

od 9,95 €

100% Creatine Monohydrate je čistý, testovaný kreatín, ktorý je jediný vyrábaný v Nemecku. Neboli do neho pridané žiadne látky, ktoré môžu vzniknúť pri výrobe kreatínu a taktiež ani cukry – sacharidy. Látka z ktorej je kreatín vyrobený sa dokáže perfektne rozpustiť v tekutine a vďaka tejto vlastnosti je kreatín mohohydrát veľmi rýchlo a jednoducho vstrebateľný.

100% Creatine Mohohydrate 500g - Gymbeam - bez-prichute SkladomBez príchute 9,95 €
100% Creatine Mohohydrate 500g - Gymbeam - zelene-jablko-cs SkladomZelené jablko 12,95 €
100% Creatine Mohohydrate 500g - Gymbeam - citron-limetka SkladomCitrón limetka 12,95 €
Zrušiť výber

Popis

Creatine Monohydrate od firmy Gymbeam je 100% kreatínový prášok. Ide o čistý, testovaný kreatín, ktorý je jediný vyrábaný v Nemecku. Neboli do neho pridané žiadne látky, ktoré môžu vzniknúť pri výrobe kreatínu a taktiež ani cukry – sacharidy. Látka z ktorej je kreatín vyrobený sa dokáže perfektne rozpustiť v tekutine a vďaka tejto vlastnosti je kreatín mohohydrát veľmi rýchlo a jednoducho vstrebateľný.

Kreatín monohydrát zvyšuje celkovú zásobu kreatínu vo svaloch, ako voľný kreatín a kreatín fosfát. Zvýšenie množstva kreatínu v tele prostredníctvom Kreatínu 100% Monohydrate pôsobí na rast svalovej hmoty a sily, a taktiež na zlepšenie výkonov a celkového zdravotného stavu.

Kreatín je pre telo dôležitý pri dodávke fosfátovej skupiny, ktorá je potrebná pri regenerácií ATP energie. Taktiež slúži ako zásobáreň bunkovej energie pre svalový aparát. Jeho výnimočnosťou je okamžité doplnenie energie a tým oddialič energetickú krízu, ktorá sa môže dostaviť po náročných tréningoch. Kreatín zväčšuje svalový objem a napomáha zvýšiť silový a fyzický výkon. Potláča tvorbu kyseliny mliečnej, čo podporuje zmiernenie a predchádza svalovým kŕčom.

Výhody

  • Čistý kreatín monohydrát,
  • V obsahu sa nenachádzajú žiadne pridané látky a cukry,
  • Veľmi ľahko a rýchlo vstrebateľný,
  • Podporuje rast svalov,
  • Podporuje rýchlu obnovu ATP energie,
  • Rýchla a okamžitá použiteľná energia pre svalový aparát,
  • Zvyšuje silový a fyzický výkon,
  • Okamžité doplnenie energie,
  • Zmierňuje svalové kŕče.

Pridajte 5 g kreatín monohydrátu do vody, premiešajte v šejkri a môžete konzumovať. Užívajte 1-2x denne. Nezabudnite dbať na dostatočný príjem tekutín.

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
Kalórie0 kJ / 0 kcal
Tuky0 g
Cukry0 g
Bielkoviny0 g
Kreatín Monohydrát5 g

 

100% kreatín monohydrát

Výrobca

Gymbeam

Príchuť

Bez príchute, Citrón limetka, Zelené jablko

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.