100 % Creatine 300g

100 % Creatine 300g – Scitec Nutrition

5,50 €

100 % čistý keratín monohydrát slúži na obnovu energie ATP, podporuje nárast sily, svalovej hmoty, zrýchľuje regeneráciu. Účinky vyditelné už po 5 dňoch.

Skladom

MNOŽSTVO

100% Creatine od Scitec-u

je organická kyselina, obsahujúca zložku dusíka, ktorá sa nachádza výhradne v tele stavovcov. Až 95% kreatínu, ktorý sa vyskytuje v organizme, sa nachádza vo svalových vláknach. Pomáha zásobovať svalové bunky. Obnovuje a zvyšuje tvorbu ATP – adenozýn-trifosfátu. ATP je bezprostnedný zdroj energie na bunkovej úrovni. Zabezpečuje energiu len pre niekoľko svalových kontrakcií. 100% Creatine je najviac vedecky skúmaný doplnok výživy. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3-5 g-vých denných dávkach, podporuje krátkodobý ale vysokointenzívny výkon, ako napríklad silové cvičenia, výbušne prejavy, šprinty atd.

Kreatín monohydrát je prelomoný produkt v oblasti doplnkov výživy. Začiatkom 90. rokov bol objavený ako prvý prostriedok s účinkami velmi podobnými ako majú steroidy. Zásoby kreatínu vo svalových partiách sú dôležité na obnovu spotrebovanej ATP.

Balenie 300 g = 88 dávok.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!

Informácia pre alergikov

Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, rýb a morských živočíchov!

Jedna dávka = 1 čajová lyžička = 5g , Jednu dávku rozmiešať v 2 dcl vody alebo džúsu. Užívať prvý týždeň v nabíjacej fáze 4 x denne. Potom do vybratia balenia 2 x denne.

V jednej dávke: Kreatín monohydrát 5 g

Balenie

300 g

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.