Slogan

Sub slogan

Filozofia značky Myotec:

"Kvalita pred kvantitou - bez umelých sladidiel a s minimom balastných aditív"

Hlavnou filozofiou značky MyoTec je prinášať na trh doplnky výživy v špičkovej kvalite a bez umelých sladidiel a s minimálnym množstvom balastných zložiek. Tovar je balený na popredných výrobných linkách v Nemecku a v Rakúsku v súlade s najvyššími normami v oblasti kvality a to : ISO a HACCP. Všetky vyrábané produkty značky Myotec sú GMO free, rBGH / rBST free, s nulovým obsahom umelých sladidiel a minimalizovaným obsahom balastných aditív.

"Čistota surovín - snažíme sa robiť svoju prácu čo najlepšie"

Pre každú jednu kategóriu chceme vždy len to najlepšie a preto si vyberáme výhradne renomovaných európskych dodávateľov. Napríklad pri bielkovinách je to rakúsky výrobca mliečnych proteínov z kvalitného mlieka s poctivou kvalitou a čistotou. Pri kreatíne zase uprednostňujeme nemeckú technológiu, ktorá garantuje najvyššiu čistotu. Pri aminokyselinách dávame prednosť drahším, ale za to exkluzívnym fermentačným technológiám, ktorá pochádza z Japonska.

 

 

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • pictureprovider
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  Advantage D-Ribose 300 g – Myotec

  17,50 € 15,99 €

  Ribózu možno užívať spolu s kreatínom, kedy tvorí veľmi zaujímavý synergický mix pre výkonnosť a vytrvalosť, alebo ju možno odporučiť ako alternatívu kreatínu.

 • myotec-i-love-bio-protein-bestbody
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  I Love BIO Protein 1,4 kg – MyoTec

  55,00 € 9,90 €

  Viaczložkový BIO proteín najvyššej kvality od Švajčiarskej značky MyoTec.

  Expirácia 9.7.2020