Zinok

Pomáha nášmu imunitnému systému, udržiava zdravú hladinu testosterónu, pomáha v regenerácií vlasov a nechtov.

Zinok, ktorý je vlastne druh kovu, je dôležitým stopovým prvkom. Zinok je potrebný v malom množstve každý deň, aby sa udržalo zdravie a výkon dôležitých funkcií v tele. Zinok podporuje telo mnohými spôsobmi: pomáha pri výrobe, raste a oprave hormónov; zlepšuje imunitu a uľahčuje trávenie. Môže pôsobiť ako protizápalové činidlo, preto zinok môže mať významné terapeutické prínosy pre niekoľko bežných chronických ochorení, ako je boj proti rakovine alebo srdcových chorôb.

Zinok je skutočne prítomný vo všetkých telesných tkanivách a potrebný pre zdravé delenie buniek. Pôsobí ako antioxidant v tele, bojuje proti poškodeniu voľných radikálov a spomaľuje proces starnutia. Zinok má tiež veľký vplyv na hormonálnu rovnováhu, takže z tohto dôvodu môže aj malý nedostatok zinku viesť k zvýšenému riziku neplodnosti alebo cukrovky. Prečítajte si tiež článok: Zinok a jeho základné účinky v ľudskom tele

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • Zincmatrix-reflex-bestbody
  ZĽAVA
  SKLADOM
  SKLADOM za 1-5

  Zinc Matrix 100 kaps – Reflex Nutrition

  13,50 € 9,20 €

  Zinc Matrix je jedinečná synergická kombinácia minerálov, viazaných v chelátoch na aminokyseliny, určená k prirodzenej stimulácii tvorby testosterónu.

 • Balanced Zinc Complex 90 kaps
  SKLADOM

  Balanced Zinc Complex 90 kaps – Viridian

  14,90 €

  Balanced Zinc Complex je forma zinku v kombinácii s meďou a vitamínom A, ktorý slúži na podporu imunity, zdravé vlasy a nechty, či pevné kosti.

 • zinok scitec
  ZĽAVA
  SKLADOM
  SKLADOM za 1-5

  ZINC 100 tbl – Scitec Essentials

  6,20 € 3,75 €

  Zinok je minerálna látka, ktorá je dôležitá pre ľudské telo. Udržiava zdravé kosti, vlasy, pokožku, nechty, správne videnie a činnosť imunitného systému.

 • Calcium + Magnesium + Zinok 100 tbl
  ZĽAVA
  SKLADOM

  Calcium + Magnesium + Zinok 100 tbl – Amix

  10,86 € 8,20 €

  Calcium-Magnesium-Zinc je zmes dôležitých minerálov na podporu metabolizmu svalov, kostí a zubov, pôsobí ako silný antioxidant a podporuje relaxáciu svalov.

 • zinok magnezium-myprotein-bestbody
  ZĽAVA
  Dostupné na požiadavku

  Zinc Magnesium 800 mg 90 kps – MyProtein

  13,19 € 9,77 €

  Zinok a horčík je mixom dvoch základných minerálov (zinku a horčíka) a vitamínu B6, zlepšuje produkciu testosterónu, podporuje imunitu a tvorbu ATP.

 • 100% zinc chelate prom-in - bestbody.sk
  ZĽAVA
  SKLADOM

  100% ZINC CHELATE 120 kaps – PROM-IN

  6,90 € 5,00 €

  Zinc Chelate 100% obsahuje zinok vo vysoko využiteľnej chelátovej väzbe bisglycinátu zinočnatého.

 • Calcium Zinc Magnesium 100 tbl
  ZĽAVA
  Dostupné na požiadavku

  Calcium Zinc Magnesium 100 tabliet – Biotech

  7,78 € 5,90 €

  Calcium Zinc Magnesium s obsahom viacerých účinných látok je výnimočný doplnok výživy, ktorý výrazne napomáha zachovať zdravé kosti, dobre vstrebateľný.

 • zinmax_biotech_bestbody.sk
  SKLADOM

  Zinc Max 100 tbl – Biotech

  6,38 €

  Zinc Max napomáha riadnemu fungovaniu imunitného systému ale zároveň blahodárne podporuje aj zdravé kosti, vlasy, nechty, ako aj pokožku.

 • zinok-myprotein-bestbodyZinok-270tbl-Myprotein-bestbody.sk
  SKLADOM

  Zinok 90 tbl – Myprotein

  6,40 €

  Zinc – Myprotein

  Zinok je dôležitý esenciálny minerál, ktorý sa podieľa na viacerých telesných funkciách. Podporuje imunitný systém a celkový zdraotný stav.

 • Zinok-270tbl-Myprotein-bestbody.sk_
  Dostupné na požiadavku

  Zinok 270 tbl – Myprotein

  14,95 €

  Zinok je dôležitý esenciálny minerál, ktorý sa podieľa na viacerých telesných funkciách. Podporuje imunitný systém a celkový zdraotný stav.