LifeLike

Life Like je výrobca veľmi kvalitných prírodných orechových masiel s dôrazom na kvalitu a bez prídavných konzervantov.

LifeLike orechové krémy sa vyrábajú pod prísnym dohľadom a dôrazom na kvalitnú vstupnú surovinu. Pri výrobe sa nepoužíva  žiaden olej , cukor , konzervanty , ani iné prímesy. Jedná sa o 100% orechové krémy (výnimku tvorí pridaná 100% čokoláda, ktorá nutrične ani výživovo neznehodnocuje samotný produkt).

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • peanut smooth - bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  Arašidový krém smooth 1000g – Life Like

  9,79 €

  Arašidový krém je ideálny na použitie do smoothies, proteínových nápojov, taktiež ako nátierka na ovocie či pri príprave kokosovej kaše alebo ako doplnok do varenia.

 • kesu-krem-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Kešu krém 1000g – Life Like

  21,90 € 17,49 €

  Pre všetkých milovníkov sladkej chuti orechov a fanúšikov pečenia. Pre srdce zdravé mono- a polynenasýtené tuky v rámci kešu masla ho robia skvelým občerstvením pre tých, ktorí sa snažia udržiavať vyváženú stravu.

 • mandlovy-krem-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Mandľový krém 1000g – Life Like

  21,90 € 17,30 €

  100% Mandľový krém je ideálny pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín a je veľmi bohatý na kalórie, čo umožňuje nahradiť akúkoľvek vysoko kalorickú stravu.

 • arasidovo-kokosovy-krem-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  Arašidovo kokosový krém 1000g – Life Like

  10,29 €

  Unikátne spojenie arašidov s kokosom. Výborne chutí spolu s jablkom, banánom a ovsenou kašou a škoricou. Vhodné aj do smoothies či proteín shake.

 • peanut crunchy-bestbody
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Arašidový krém crunch 1000g – Life Like

  9,79 €

  Arašidy, ktoré sú tu použité sa pražia v ich prírodnej hnedej šupke. Absolútne nič iné nie je pridané počas procesu výroby, takže sa jedná o čisto prírodnú a zdravú voľbu. Žiadny cukor, palmový olej či stabilizátor.