Glukosamín

Pomáha udržiavať a budovať zdravé kĺbové tkanivo

Nemusíte byť odborníkom na doplnky, aby ste počuli o glukosamíne. Je to jeden z najpopulárnejších doplnkov vitamínov používaných dospelými a na rozdiel od mnohých ďalších doplnkov, je populárny aj medzi staršou generáciou a kulturistami.

Prečo? Pretože obe tieto skupiny majú tendenciu mať bolesť kĺbov!

Čo je glukosamín?

Glukosamín je aminový cukor, ktorý je súčasťou chrupavky vo vašom tele. Ako doplnok sa najčastejšie užíva vo forme glukósamín sulfátu, často v kombinácii s chondroitínom. Je to najčastejšie používaný doplnok pre zdravie kĺbov. Často sa vyrába z chitínu, látky v škrupinách mäkkýšov ako krevety a homáre, ale môžu byť tiež získané z určitých rastlín, ako je kukurica a pšenica. Čítajte tiež: Všetko o glukosamíne.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • Reflex Nutrition Glucosamine Chondroitin - bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Glucosamine Chondroitin 90 kaps – Reflex Nutrition

  16,00 € 13,20 €

  Glucosamine Chondroitin sú ľahko stráviteľné kapsule určené na kĺbovú výživu maximálnej čistoty! Len málokto ti ponúkne doplnky s minimom aditív.

 • Mega Glucosamine 100 kaps
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Mega Glucosamine 100 kaps – Scitec Nutrition

  10,29 € 8,40 €

  Mega Glucosamine je doplnkom, ktorý sa stará o ochranu kĺbov, väzív a chrupaviek, zmierňuje ich bolesti a urýchľuje ich regeneráciu pri poškodení.

 • alavis-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Alavis Triple Blend Extra Silný 700g

  55,00 € 43,50 €

  Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Chondroitin sulfát má špecifickú vlastnosť a to viazať v tkanive vodu. Garantuje tak správnu funkciu chrupavky, pevnosť, pružnosť a odolnosť. Funkcia glukosamínu a chondroitínu je založená na chondroprotektívnom (chrupavku chrániacom) pôsobení. Alavis zahŕňa regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív, zlepšuje pohyblivosť, a tým podstatne pozitívne ovplyvňuje zdravotnú kondíciu jedinca.

 • ChondroitinGlucosamine 60caps
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Chondroitin Glucosamine 60 kaps – Biotech

  11,40 € 8,97 €

  Produkt Chondroitin Glucosamine je základným členom vo svojej kategórii. Jeho hlavné zložky chondroitín a glukosamín sme doplnili s vápníkom, horčíkom a mangánom. Vápnik, horčík a mangán prispievajú k udržaniu zdravých kostí.

 • nutrend-flexit-drink-gold-400g
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  FLEXIT GOLD 400G – NUTREND

  20,00 € 17,90 €

  GOLD DRINK je instantný nápoj s mimoriadnym obsahom deviatich účinných látok so skvelým nutričným a fyziologickým efektom. Medzi najdôležitejšie účinné látky radíme špeciálny rybí kolagénový peptid Naticol ®

 • Kĺbová výživa Articular Drink 390 g - GymBeam
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Kĺbová výživa Articular Drink 390 g – GymBeam

  12,20 € 11,80 €

  Pomocou Articular Drink budú vaše kĺby v bezpečí. Vďačí za to unikátnej formule na obnovu kĺbov, v ktorej nechýbajú overené účinné zložky, ako MSM, Chondoritín a Glukosamín, ako aj prémiové RunCollg kolagénové peptidy. Okrem toho obsahuje aj 7 kľúčových vitamínov nevyhnutných pre zdravie kĺbov a chrupaviek.

 • Osteo Glucosamine 90 kaps
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Osteo Glucosamine 90 kaps – Amix

  10,10 €

  Osteo Glucosamine je doplnok pre športovcov, obsahujúci glukosamín a slúžiaci na spevňovanie kĺbov, šliach a chrupaviek. Stimuluje rast novej chrupavky.