Chondroitín

Pomáha liečiť bolesť kĺbov pri osteoartróze, pri zranení a zotavovaní po cvičení, zlepšuje hojenie rán a zdravie pokožky.

Chondroitín je jedným z najvyhľadávanejších, po doplnkoch na podporu svalov, doplnkov dostupných na dnešnom trhu kvôli tomu, že účinne pomáha prirodzene regeneráciu tkaniva po úraze alebo cvičení. Bežne dostupné vo formách, ktoré obsahujú podobné doplnky ako glukosamín a MSM, sú užívané mnohými ľuďmi s bolesťou kĺbov, osteoartrózou a inými príznakmi "opotrebeovania" v dôsledku starnutia.

Tieto látky sa často užívajú spoločne, pretože majú podobné účinky na znižovanie zápalu a liečbu bolesti - a sú považované za veľmi bezpečné a predstavujú malé riziko vedľajších účinkov. Je to dôležitá štrukturálna zložka chrupavky a jedna z kľúčových látok, ktorá umožňuje, aby kĺby odolali tlaku. Prečítajte si tiež článok Chondroitín a jeho účinky.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • Reflex Nutrition Glucosamine Chondroitin - bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Glucosamine Chondroitin 90 kaps – Reflex Nutrition

  16,00 € 13,20 €

  Glucosamine Chondroitin sú ľahko stráviteľné kapsule určené na kĺbovú výživu maximálnej čistoty! Len málokto ti ponúkne doplnky s minimom aditív.

 • alavis-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Alavis Triple Blend Extra Silný 700g

  55,00 € 43,50 €

  Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Chondroitin sulfát má špecifickú vlastnosť a to viazať v tkanive vodu. Garantuje tak správnu funkciu chrupavky, pevnosť, pružnosť a odolnosť. Funkcia glukosamínu a chondroitínu je založená na chondroprotektívnom (chrupavku chrániacom) pôsobení. Alavis zahŕňa regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív, zlepšuje pohyblivosť, a tým podstatne pozitívne ovplyvňuje zdravotnú kondíciu jedinca.

 • nutrend-flexit-drink-gold-400g
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  FLEXIT GOLD 400G – NUTREND

  20,00 € 17,10 €

  GOLD DRINK je instantný nápoj s mimoriadnym obsahom deviatich účinných látok so skvelým nutričným a fyziologickým efektom. Medzi najdôležitejšie účinné látky radíme špeciálny rybí kolagénový peptid Naticol ®