Jack Link´s

Nasýť svoju divokú stránku!

História spoločnosti JackLink's za začala písať okolo roku 1880 keď Jackov prastarý otec prišiel do Ameriky z Veľkej Británie a usadil sa v divokej prírode severného Wisconsinu. Nepriniesol si so sebou veľa, ale priniesol jeden z najväčších podkladov - rodinný recept na klobásy. Čoskoro sa o jeho klobásach a údenom mäsa rozprávalo v širokom okolí.

Rodinná firma Jack Link's sa rokmi menila z mäsiarstva na výrobňu najdelikátnejších mäsových výrobkov. Keď sa ku kormidlu dostal Jack, počas rodinného lovu dostal nápad na výrobu jerky - plátkov sušeného mäsa. Rodina a priatelia si ho žiadali čoraz častejšie a tak vznikol Jackov prvý produkt - Beef Steaks.

Rešpekt voči rodinným receptom a zmysel pre funkčnú stravu priviedol firmu Jack Link's k výrobe proteínových mäsových snackov. V súčasnosti zamestnávajú viac ako 3500 členov tímu, najmä v USA, Európe, Latinskej Amerike a Austrálii. V Európe ich nájdete pod značkou Emea, ktorá v roku 2014 získala značky Bifi a Peperami. Okrem sušeného mäsa ponúkajú aj kvalitné salámové snacky.

Filozofia Jack Link's

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • Original Jerky 75g
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  Beef Original Jerky 70g – Jack Link´s

  6,90 € 5,90 €

  Sušené mäso jerky podľa tradičného receptu rodiny Jacka Linka z roku 1890. Tradičná chuť, ktorá si získala mnoho priaznivcov po celom svete.

 • Beef Jerky Peppered 75g
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  Beef Jerky Peppered 75g – Jack Link´s

  6,90 € 5,75 €

  Beef Jerky (hovädzie mäso) s poctivým nahrubo mletým čiernym korením s jedinečnou pikantnou chuťou, vhodný pre športovcov ale aj na bežnú konzumáciu.

 • Beef Jerky Teriyaki 75g
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  Beef Jerky Teriyaki 70g – Jack Link´s

  6,90 € 5,75 €

  Plátky a rezančeky hovädzieho výberového mäsa marinované v omáčke ochutenej sójou s nádychom zázvoru, vhodný pre športovcov ale aj na bežnú konzumáciu.

 • Sweet & Hot Jerky 75g
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  Beef Sweet & Hot Jerky 70g – Jack Link´s

  6,90 € 5,90 €

  Sladké a ostré. To sú naše dve obľúbené chute v jednom. K tomu pridajte kvalitu Jack Link´s Jerky a dostanete perfektný snack, ktorý Vás dostane.