Gymbeam

Výživové doplnky za výhodne ceny od slovenskej firmy.

Gymbeam je slovenská firma, ktorá ponúka na celú škálu výživových doplnkov, fitness oblečenia a príslušenstva na cvičenie. V ich portgóliu môžete nájsť rôzne druhy proteínov, spaľovače tukov, aminokyseliny, ale aj vitamíny, proteínové tyčinky, sirupy, orechové maslá alebo zmesi na pečenie.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • arašidové-maslo-gymbeam-bestbody
  Momentálne nedostupné

  Arašidové maslo Smooth 1000 g – GymBeam

  6,50 €

  Arašidové maslo od firmy Gymbeam je 100% čisté a prírodné orieškové maslo. Svojou lahodnou chuťou si vás jednoznačne získa. Taktiež je to prirodzený zdroj sacharidov, zdravých tukov a bielkovín. Obsahuje Mono a polynenasýtené tuky. Arašidové maslo je vyrobené  z tých najkvalitnejších arašidov bez použitia a pridania látok chemického pôvodu. Ide o zdravý a čisto prírodný produkt, ktorý je výrobnou voľbou pre každého jedinca,ktorý potrebuje zvýšiž denný príjem zdravých tukov.

 • arašidové-maslo-crunchy-gymbeam-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Arašidové maslo 1000g crunchy – GymBeam

  6,50 €

  Arašidové maslo od firmy Gymbeam je 100% čisté a prírodné orieškové maslo. Svojou lahodnou chuťou si vás jednoznačne získa. Taktiež je to prirodzený zdroj sacharidov, zdravých tukov a bielkovín. Obsahuje Mono a polynenasýtené tuky. Arašidové maslo je vyrobené  z tých najkvalitnejších arašidov bez použitia a pridania látok chemického pôvodu. Ide o zdravý a čisto prírodný produkt, ktorý je výrobnou voľbou pre každého jedinca,ktorý potrebuje zvýšiž denný príjem zdravých tukov.

 • GB-moxy-lemon-lime250ml-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  Moxy BCAA + Energy Drink 250ml – GymBeam

  0,99 €

  Moxy bcaa+ Energy Drink je energetický nápoj s obsahom 4 g BCAA bez cukru a umelých farbív

 • True-whey-1000g-gymbeam-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  True Whey 1000g – Gymbeam

  12,95 € 12,30 €

  Proteín od firmy Gymbeam – TrueWhey má pôvod 100% zo srvátky. Jedná sa o kvalitný srvátkový proteínový koncentrát, ktorý má v obsahuje vysoké množstvo bielkovín. V závislosti od prichute sa to pohybuje od 75% – 82%. Instantná srvátka a filtrácia, použitá moderná technológia Cross Filtration Method skratka CFM. Práve táto technológia garantuje maximálnu využiteľnosť bielkovín zo všetkých druhov proteínov.

 • tribulus-gymbeam-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Tribulus Terrestris 120tbl. – Gymbeam

  6,95 €

  Tribulus Terrestris je vynikajúcim stimulantom na zvýšenie telesného výkonu, zvýšenie sily, vytrvalosti a regeneriácie svalového aparátu, zyvšuje sexuálne libido. Tribulus je prírodnou variantou oproti systetickým anabolickým hormónových prípravkom. Podieľa sa na bielkovinovej syntéze a pozitívnej dusíkovej vyváženosti.

 • True-whey-2500g-gymbeam-bestbody
  DOSTUPNÉ

  True Whey 2500g – Gymbeam

  25,95 €

  Proteín od firmy Gymbeam – TrueWhey má pôvod 100% zo srvátky. Jedná sa o kvalitný srvátkový proteínový koncentrát, ktorý má v obsahuje vysoké množstvo bielkovín. V závislosti od prichute sa to pohybuje od 75% – 82%.

 • gymbeam_shot_lime-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Thor Shot 60 ml – GymBeam

  1,30 € 0,93 €

  Thor shot je predtréningový stimulant, ktorý zlepšuje fyzický, silový výkon, zvyšuje energiu, efektívne “napumpuje” svalstvo, zlepšuje a urýchľuje regeneráciu

 • l-carnitine-gymbeam-bestbody
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  L-Carnitine 500 ml – Gymbeam

  11,95 €

  L-Karnitín je látka prírodného charakteru a používa sa pri výrobe spaľovačov tuku. L-Karnitín je pre život dôležitá látka, pretože je súčasťou transportu v ľudskom tele. Jeho úlohou je preniesť tuky do mitochondrií v bunkách ľudského tela. Práve v mitochondriách dochádza ku spaľovaniu tukov.

 • GB-fitball_gymbeam.bestbody
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  Fitlopta FitBall 65 cm – GymBeam

  9,45 € 6,45 €

  Fitlopta FitBall je gymnastická lopta s obvodom 65 cm, ktorá vám pomôže zlepšiť celkovú stabilitu a rovnováhu tela

 • bcaa-energy-drink-gymbeam-bestbody
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  BCAA Energy Drink 250ml – Gymbeam

  0,99 € 0,79 €

  Firma Gymbeam priniesla na trh BCAA Energy drink 250 ml. Je to nápoj ready to drinkčiže nápoj v plechovke, ktorý má vysoký obsah BCAA rozvetvených aminokyselín – leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. V jednom nápoji nájdete až 4g aminokyselín, ktoré zabraňujú katabolizmu a sú dôležité pri syntéze bielkovín. BCAA sa podieľajú na raste svalov a pohlcujú tvorbu kyseliny mliečnej, ktorá sa vytvára pri nadmernej záťaži. Aminokyseliny prispievajú k rýchlejšiemu zregenerovaniu svalového aparátu.

 • bcaa-instant-gymbeam-bestbody
  DOSTUPNÉ

  BCAA 4:1:1 Instant 500g – Gymbeam

  16,95 €

  Aminokyseliny Bcaa si nedokáže telo vytvoriť samo a preto musia byť prijaté zo stravy alebo formou výživových doplnkov. Slúžia na ochranu a tvorbu svalov, ochraňujú glykogén v svaloch a mnohonásobne zvyšujú syntézu čistej svalovej hmoty a eliminujú tvorbu kyseliny mliečnej vo svaloch.

 • GB-rehydrate_lm-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  ReHydrate 1000 ml – GymBeam

  8,95 €

  ReHydrate je športový iontový nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami L-Karnitín, Taurín a L-Glutamín, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning

 • Just-whey-Gymbeam-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Just Whey 1000g – Gymbeam

  19,95 €

  Proteín od firmy Gymbeam Just Whey je srvátkový viaczložkový proteín. V svojom obsahu má až 75% bielkovín zo srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. Disponuje výbornou chuťou a má nízky podiel cukrov a lipidov. V receptúre je použité pravé holandské kakao a sladené je stéviou. Príjemnú chuť tohto proteínu zabezpečili prírodné arómy a prírodné farbivá dodali farbu.

 • GymBeam Ab Wheel - bestbody.sk
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  Posilňovacie koliesko Ab Wheel – GymBeam

  11,95 € 7,95 €

  Posilňovacie koliesko Ab Wheel je posilňovacie koliesko, ktoré napomáha pri formovaní postavy, zlepšovaní fyzickej kondície, stability a mobility. Komfortný úchop zabezpečia rukoväte potiahnuté protišmykovým materiálom a dvojité koliesko sa postará o 100% stabilitu. Vypracujte si telo, po akom ste vždy túžili s Ab Wheel!

 • GB-l-carnitine_1000_mg_-_gymbeam_-_20_tabs-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  L-carnitine 1000 mg 20 tabl. malina – GymBeam

  2,95 €

  L-carnitine je spaľovač tukov s obsahom 1000 mg l-karnitínu v jednej dávke. Produkt je vhodný pre ľudí, ktorí sa snažia o redukciu hmotnosti.

 • Creatine-monohydrate-gymbeam-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  100% Creatine Mohohydrate 500g – Gymbeam

  9,95 € 5,45 €

  100% Creatine Monohydrate je čistý, testovaný kreatín, ktorý je jediný vyrábaný v Nemecku. Neboli do neho pridané žiadne látky, ktoré môžu vzniknúť pri výrobe kreatínu a taktiež ani cukry – sacharidy. Látka z ktorej je kreatín vyrobený sa dokáže perfektne rozpustiť v tekutine a vďaka tejto vlastnosti je kreatín mohohydrát veľmi rýchlo a jednoducho vstrebateľný.

 • GB-svihadlo_2-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Švihadlo CrossFit – GymBeam

  6,95 € 4,95 €

  Švihadlo CrossFit je účinná pomôcka kardio a HIIT tréningu, a je to ideálne rýchlostné švihadlo pre dvojskoky a rýchlostné skákanie.

 • synephrine_90-gymbeam-bestbody
  DOSTUPNÉ
  NEW

  Synefrín 90tbl. – Gymbeam

  4,95 €

  Synefrín patrí medzi najpredávanejší spaľovač na Slovenskom trhu. Je to vysoko funkčná a účinná látka, ktorá napomáha pri redukcií hmotnosti. Funguje to na princípe termogenézy a to tak, že sa tvorí teplo v organizme a tým sa zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže. Synefrín je vyrobený z citrusových plodov a patrí medzi najpredávanejšie spaľovače tuku a to vďaka svojím efektívnym účinkom.