Generali

Špeciálna ponuka produktov pre klientov Generali

Odborníci z bestbody.sk vytvorili v spolupráci s poisťovňou Generali špeciálnu ponuku vybraných produktov pre klientov Generali, ktorí majú uzatvorené jedinečné životné poistenie šité na mieru ich povolaniu. Viac informácii o tomto životnom poistení nájdete na www.generali.sk.

Tieto produkty sú výberom toho najlepšieho sortimentu a kvality z ponuky bestbody.sk a boli starostlivo vybrané, aby čo najlepšie prispievali k budovaniu a posilňovaniu vášho zdravia.

Ako klient poisťovne Generali ste po uzatvorení poistenia obdržali špeciálny certifikát, v ktorom nájdete aj zľavový kód pre uplatnenie 15 % zľavy na vybraný sortiment produktov z nášho e-shopu. Zľavu jednoducho uplatníte vložením zľavového kódu v nákupnom košíku.

Poisťovňa Generali pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Je univerzálnym poisťovateľom poskytujúcim produkty tak životného, ako aj neživotného poistenia, či už fyzickým alebo právnickým osobám. Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu, prinášať kvalitné a inovatívne produkty a poskytovať svojim klientom prvotriedne služby, tak pri finančnom poradenstve, ako aj v prípade, že nastane poistná udalosť.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36