Generali

Špeciálna ponuka produktov pre klientov Generali

Odborníci z bestbody.sk vytvorili v spolupráci s poisťovňou Generali špeciálnu ponuku vybraných produktov pre klientov Generali, ktorí majú uzatvorené jedinečné životné poistenie šité na mieru ich povolaniu. Viac informácii o tomto životnom poistení nájdete na www.generali.sk.

Tieto produkty sú výberom toho najlepšieho sortimentu a kvality z ponuky bestbody.sk a boli starostlivo vybrané, aby čo najlepšie prispievali k budovaniu a posilňovaniu vášho zdravia.

Ako klient poisťovne Generali ste po uzatvorení poistenia obdržali špeciálny certifikát, v ktorom nájdete aj zľavový kód pre uplatnenie 15 % zľavy na vybraný sortiment produktov z nášho e-shopu. Zľavu jednoducho uplatníte vložením zľavového kódu v nákupnom košíku.

Poisťovňa Generali pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Je univerzálnym poisťovateľom poskytujúcim produkty tak životného, ako aj neživotného poistenia, či už fyzickým alebo právnickým osobám. Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu, prinášať kvalitné a inovatívne produkty a poskytovať svojim klientom prvotriedne služby, tak pri finančnom poradenstve, ako aj v prípade, že nastane poistná udalosť.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • 2000 (1)
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Nexgen PRO 90 kapsúl – Reflex Nutrition

  12,99 € 12,15 €

  Nexgen PRO Vitamín je dokonalá kombinácia multivitamínu, multiminerálu, antioxidantu a ďalších dôležitých zložiek, určeného pre všetkých aktívnych ľudí.

 • pictureprovider (32)
  DOSTUPNÉ

  Nexgen Vitamin 60 kaps – Reflex Nutrition

  6,90 €

  Nexgen Vitamín je dokonalá kombinácia multivitamínu, multiminerálu, antioxidantu a ďalších dôležitých zložiek, určeného pre všetkých aktívnych ľudí.

 • Omega 3 1000mg 90 kaps - Reflex Nutrition
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Omega 3 1000mg 90 kaps – Reflex Nutrition

  6,50 € 6,20 €

  Omega 3 sú nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa nachádzajú v rybom tuku. Napomáhajú k znižovaniu hladiny cholesterolu, k vyššiemu výkonu, sile a pomáhajú k stabilnej hladine hormónov.

 • N1-Pre-Workout-Shot-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  NUTREND N1 Shot 60 ml orange fire

  1,55 € 1,39 €

  Predtréningový prípravok pre maximálny efekt napumpovanie svalstva a intenzívnu nabudenie. Praktický jednorazový shot s okamžitým účinkom obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok, prináša dlhotrvajúci efekt stimulácie po celú dobu náročnej fyzickej aktivity a právom patrí medzi bestsellery vo svojej kategórii.

 • Zincmatrix-reflex-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Zinc Matrix 100 kaps – Reflex Nutrition

  9,70 €

  Zinc Matrix je jedinečná synergická kombinácia minerálov, viazaných v chelátoch na aminokyseliny, určená k prirodzenej stimulácii tvorby testosterónu.

 • Magnesium Citrate with Vitamin B6 90 kaps
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Magnesium Citrate with Vitamin B6 90 kaps – Viridian

  14,68 € 12,60 €

  Magnesium Citrate s Vitamínom B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii imunitného systému, či k normálnej činnosti svalov.

 • Thermofusion-reflex-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Thermofusion 100 kaps – Reflex Nutrition

  23,50 €

  Thermofusion je vynikajúci spaľovač tukov vyrobený zo 100% zelenej energie (rastlinné extrakty), ktorý účinne spaľuje nadbytočné tukové zásoby a potláča hlad.

 • ESTER-C-550-MG-VIRIDIAN-90-KAPS
  Momentálne nedostupné

  Ester-C 550mg 90 kaps – Viridian

  15,40 €

  Vysoko efektívna, patentovaná forma vitamínu C, ktorá prispieva k správnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek, k zníženiu vyčerpania a únavy.

 • PROTEIN CLASSIC-natural-v-sunwarrior-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Sunwarrior Protein Classic 750g – Sunwarrior

  36,50 €

  Sunwarrior protein je prírodný bielkovinový nápoj, ktorý je vhodný pre športovcov, kulturistov, vegánov a vegetariánov na budovanie svalovej hmoty.

 • Joint Complex 90 kaps
  DOSTUPNÉ

  Joint Complex 90 kaps – Viridian

  20,56 €

  Joint Complex predstavuje kombináciu zložiek a rastlinných extraktov, ktoré prispievajú k správnej funkcií kostí, chrupaviek, ďasien a imunitného systému.

 • KetonDiet_720g_BestBody.sk
  DOSTUPNÉ

  KetonDiet 720 g

  60,00 €

  KetonDiet je špeciálny nápoj pre znižovanie telesného tuku bez „jojo-efektu“. Obsahuje vysoký podiel bielkovín, vitamínov, minerálov, enzýmy a spaľovač HCA.

  Pri zakúpení KetonDiet dostanete zadarmo: šejker 700 ml, stravovací plán, plán pohybovej aktivity.

 • SUNWARRIOR BLEND-natural-v-sunwarrior-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Sunwarrior Protein Blend 750g – Sunwarrior

  36,50 €

  Sunwarrior Blend je vynikajúci bielkovinový prípravok rastlinného pôvodu, ktorý napomáha ku skvelej a kvalitnej regenerácii a vypracovanej postave.

 • creatincreapure-reflex-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Creapure Creatine 500g – Reflex Nutrition

  16,00 € 14,20 €

  Creatine Monohydrate je doplnok výživy s obsahom kreatínu monohydrátu, ktorý zvyšuje dynamiku, silu a výkonnosť. Je vhodný pre všetkých športovcov.

 • instantwheypro2200-reflex-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Instant Whey Pro 2200g – Reflex Nutrition

  46,99 € 41,60 €

  Instant Whey Pro je výživový doplnok, obsahujúci probiotické kultúry, enzýmy a kvalitné bielkoviny, ktoré zabezpečujú nárast kvalitnej svalovej hmoty.

 • Balanced Zinc Complex 90 kaps
  DOSTUPNÉ

  Balanced Zinc Complex 90 kaps – Viridian

  15,00 €

  Balanced Zinc Complex je forma zinku v kombinácii s meďou a vitamínom A, ktorý slúži na podporu imunity, zdravé vlasy a nechty, či pevné kosti.

 • creatincreapurecaps90-reflex-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Creapure Creatine Capsules 90 kaps – Reflex Nutrition

  10,92 € 7,97 €

  Creapure Creatine Capsules je doplnok výživy s obsahom kreatínu, ktorý zvyšuje dynamiku, silu a výkonnosť. Je vhodný pre všetkých športovcov.

 • High Potency Digestive Aid 90 kaps
  DOSTUPNÉ

  High Potency Digestive Aid 90 kaps – Viridian

  14,90 €

  High Potency Digestive Aid je účinná kombinácia enzýmov, betainu HCl, mäty a zázvoru. Vynikajúci doplnok na podporu trávenia a správne fungovanie organizmu.

 • reflex-Krill-oil-90-caps-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Open Ocean Krill Oil 90 kaps – Reflex Nutrition

  31,44 € 21,00 €

  Krill Oil je doplnok stravy pre ľudí so zdravým životným štýlom s obsahom silného antioxidantu, ktorý ochráni váš organizmus pred voľnými radikálmi.