Vitargo

Vitargo je oporou počas každého výkonu v našich svaloch. Vitargo je správne palivo na dosiahnutie efektívnej regenerácie počas a po tréningu.

Je jedno či je to na žinenke, na ihrisku, na kurtoch, v triede alebo v práci - všade chceme dosiahnuť ten najlepší výkon. Vitargo chce byť oporou počas každého výkonu v našich životoch, pretože vie, že iba so správnym palivom dosiahneme želaný výsledok a dokážeme prežiť život naozaj naplno, počas každého dňa.

Nemusíte veriť iba týmto slovám, pretože Vitargo spolupracuje s nezávislými výskumníkmi z univerzít, ktorí dokazujú, že Vitargo je to najrýchlejšie palivo pomáhajúce pred, počas i po cvičení, a podporuje regeneráciu ešte v ten istý deň, čo sa hodí počas turnajov, súťaží a dní, kedy máte viac tréningov za sebou. Táto spoločnosť sa obracia na vedu, aby potvrdila svoje slová, pretože vie, že si zaslúžite seriózny prístup. Zaväzuje sa k tomu, aby prinášala kvalitné, čisté a dôveryhodné produkty.

Ktorý produkt si vybrať a kedy ho použiť?

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • VitarGo® Load 2000g
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  VitarGo ® Load 2000g – Amix

  34,19 € 28,20 €

  Vitargo ® je forma sacharidov, ktorá neobsahuje aspartám. Slúži na obnovenie zásob glykogénu a poskytuje energetické zásoby pre fyzický výkon.

 • vitargo-electrolite-bestbody.skvitargo-electrolyte-70g-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Vitargo Electrolyte – Vitargo

  39,90 € 34,90 €

  Výnimočný nápoj športovcov s viditeľným efektom. Vitargo® EL ™ švédskeho výrobcu SwenCarb obsahuje unikátne patentované Vitargo ™ a nevyhnutné minerály

 • VitarGo® Crea-X 2000g
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  VitarGo ® Crea-X 2000g – Amix

  35,44 € 28,30 €

  Vitargo ® je forma sacharidov s kreatínom, ktorá neobsahuje aspartám. Slúži na obnovenie zásob glykogénu a poskytuje energetické zásoby pre fyzický výkon.