Slogan

Sub slogan

Každý výrobok Dragon Herbs je dielom umenia a vedy - temperovaný láskou a úctou. Ušetríme žiadne úsilie na výrobu najlepších bylinných produktov na svete.

Každá zložka je veľmi starostlivo vybraná. Na výrobu našich prípravkov používame iba prvotriedne (vysoko nadštandardné) suroviny. Ostatné spoločnosti používajú na výrobu svojich výrobkov komodity (alebo nižšie) byliny. Dragon Herbs NEPOUŽÍVA komerčné prísady.

Všetky bylinky na celom svete prichádzajú v širokej škále vlastností a rozdiel medzi „najvyššou kvalitou“ a „komerčnou kvalitou (nízka alebo„ prijateľná “kvalita) je ohromujúci. Naša oddanosť kvalitnejšej surovine oddeľuje Dragon Herbs od iných značiek v Amerike. Špičkové byliny stoja viac, ale sú mnohonásobne účinnejšie, dokonalejšie vyvážené v ich zložených profiloch, sú vo všeobecnosti lepšie ochutnávky a sú vždy oveľa efektívnejšie.

Prémiové triedy bylinky majú tendenciu byť bez vedľajších účinkov, ktoré by mohli byť spojené s nižšími stupňami niektorých bylín. Napríklad, low-grade ženšen môže dať niektorým ľuďom bolesti hlavy, ale high-grade ženšen nikdy nespôsobí bolesť hlavy - nízka a high-grade byliny majú rôzne chémie. Ron Teeguarden hovorí: „Nemôžete robiť zlato zo slamy,“ a to isté platí aj pre rastlinné produkty.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36