BOSU

Najúspešnejšie pomôcky na trénovanie rovnováhy človeka.

BOSU® Balance Trainer (vyslovuj "bousju") vytvoril tréner David Weck v roku 2000 a jeho značka sa čoskoro stala jednou z najúspešnejších vo svete produktov pre športovcov. Slovo BOSU® vzniklo z anglického "Both Sides Up" a malo vystihovať pomôcku, ktorá slúži na trénovanie rovnováhy človeka a dá sa používať či už je uložená na zemi na plochej, alebo na zaoblenej časti. To, čo začalo ako inovatívna pomôcka na cvičenie, sa stalo prelomom v prístupe k funkčnému tréningu.

Dnes BOSU znamená "Both Sides Utilized" (Využité obe strany), čím vyjadruje potrebu vnímať cvičenie o niečo hlbšie, ako je to v prípade tradičných tréningov. Ďalší rozvoj značky viedol k dizajnovaniu nových produktov, ktoré sú ukotvené vo vedeckých poznatkoch z oblasti športu a zároveň prakticky overené v reálnych podmienkach.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • bosu-home-blue-bestbody
  DOSTUPNÉ

  BOSU Home original

  169,00 €

  V súčasnej dobe sa Bosu balančná pomôcka používa v zdravotníctve, fitness, športových a rehabilitačných zariadeniach. Známa je v celom odvetví pre tréning rovnováhy a budovanie sily.

 • BALANČNÁ LOPTA BALANCE BALL SET – POWER SYSTEM
  DOSTUPNÉ
  NEW

  Balančná lopta BALANCE BALL SET – Power System

  66,50 €

  Balančna podložka POWER SYSTEM sa skladá z balančnej lopty s podložkou a gumy na cvičenie. Prispieva k rozvoji koordinácie pohybu a k aktivizácii a posilneniu stabilizačných svalov.

 • bosu-nexgen-home-001
  Momentálne nedostupné

  BOSU® NexGen™ Pro Balance Trainer

  198,00 €

  Umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.

 • BOSU-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  BOSU PRO – originál (USA)

  189,00 €

  Bosu je fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka so zosilnenou klenbou a protišmykovou bázou umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.

 • Balančná podložka Half Ball - GymBeamBalančná podložka Half Ball - GymBeam
  DOSTUPNÉ

  Balančná podložka Half Ball – GymBeam

  45,95 €

  Balančná podložka Half Ball je univerzálna cvičebná pomôcka, ktorá vám pomôže zlepšiť stabilitu a držanie tela. Bude vám však nápomocná aj pri domácich tréningoch. Spodnú časť podložky tvorí pevný plastový základ, na ktorom je umiestnený gumený polkruh. Navyše, v balení sa nachádzajú aj 2 odnímateľné expandéry, ktoré vám umožnia trénovať rôzne prevedenia cvikov a precvičiť tak celé telo. V balení sa tiež nachádza pumpa.

 • HMS Premium BSX ProHMS Premium BSX Pro
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Balančná podložka Premium BSX Pro – HMS

  110,00 €

  Balančná podložka typu “BOSU” je hojne využívaná obzvlášť pri balančných cvičeniach. Najprv sa podložka používala hlavne pri rehabilitáciách v nemocniciach, ale dnes už s ňou cvičí široká verejnosť. Cvičenie je vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov. BSX Pro je dobrý v tom, že sa zapojí aj hlboký stabilizačný systém.  Pomáha tiež v prevencii proti bolesti chrbta.