BOSU

Najúspešnejšie pomôcky na trénovanie rovnováhy človeka.

BOSU® Balance Trainer (vyslovuj "bousju") vytvoril tréner David Weck v roku 2000 a jeho značka sa čoskoro stala jednou z najúspešnejších vo svete produktov pre športovcov. Slovo BOSU® vzniklo z anglického "Both Sides Up" a malo vystihovať pomôcku, ktorá slúži na trénovanie rovnováhy človeka a dá sa používať či už je uložená na zemi na plochej, alebo na zaoblenej časti. To, čo začalo ako inovatívna pomôcka na cvičenie, sa stalo prelomom v prístupe k funkčnému tréningu.

Dnes BOSU znamená "Both Sides Utilized" (Využité obe strany), čím vyjadruje potrebu vnímať cvičenie o niečo hlbšie, ako je to v prípade tradičných tréningov. Ďalší rozvoj značky viedol k dizajnovaniu nových produktov, ktoré sú ukotvené vo vedeckých poznatkoch z oblasti športu a zároveň prakticky overené v reálnych podmienkach.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • bosu-home-blue-bestbody
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  BOSU Home original

  179,00 € 145,00 €

  V súčasnej dobe sa Bosu balančná pomôcka používa v zdravotníctve, fitness, športových a rehabilitačných zariadeniach. Známa je v celom odvetví pre tréning rovnováhy a budovanie sily.

 • BOSU-bestbody.sk
  Momentálne nedostupné

  BOSU PRO – originál (USA)

  170,00 €

  Bosu je fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka so zosilnenou klenbou a protišmykovou bázou umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.

 • balancna lopta-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ
  NEW

  Balančná lopta BALANCE BALL SET – Power System

  65,00 €

  Balančna podložka POWER SYSTEM sa skladá z balančnej lopty s podložkou a gumy na cvičenie. Prispieva k rozvoji koordinácie pohybu a k aktivizácii a posilneniu stabilizačných svalov.